Szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków

Szamba ekologiczne

Szambo ekologiczne, to nic innego jak najbardziej klasyczne, znane na rynku od lat i niezwykle skuteczne rozwiązanie, składające się z osadnika gnilnego, za którym montowany jest układ drenażu rozsączającego. Oczyszczanie beztlenowe zachodzi w osadniku gnilnym, skąd ścieki przechodzą poprzez specjalny filtr, do drenażu rozsączającym, w którym odbywa się proces oczyszczania tlenowego. Wszystko dzieje się to w sposób całkowicie ekologiczny, naturalny i przyjazny dla środowiska. Tak oczyszczony ściek przesącza się do naturalnych wód gruntowych, nie stanowiąc już zagrożenia dla ich czystości.

Szamba biologiczne

Najnowszy i najbardziej zaawansowany produkt. Starannie przemyślany, zaprojektowany i wykonany bez kompromisów. Oczyszczalnie biologiczne, w pełni spełniają przepisy w sprawie warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu ścieków do wód lub ziemi…, a nawet wymagania prawa przekraczają oferując rewelacyjną jakość oczyszczonej wody. Oczyszczalnia spełnia wymogi restrykcyjnej normy i jest znakowana znakiem CE
Oczyszczone ścieki można odprowadzać bezpośrednio do istniejących cieków wodnych, studni chłonnych lub na przykład, po prostu, podlewać ogród.

Zbiorniki szczelne

Bezodpływowe zbiorniki na ścieki umieszczane pod ziemią, żywiczne zbiorniki do których odprowadzane są ścieki. Szamba należy opróżniać, korzystając z usług taboru asenizacyjnego. Zbiorniki na szambo charakteryzują się dużą pojemnością, wytrzymałością na nacisk gruntu oraz solidną konstrukcją, co zapewnia długą żywotność produktu. Technologia produkcji – gwarantuje szczelne szamba wykonane według najwyższych standardów jakościowych.Oczyszczone ścieki można odprowadzać bezpośrednio do istniejących cieków wodnych, studni chłonnych lub na przykład, po prostu, podlewać ogród.